Iegūt siltāku siltumnīcu bez apkures

februāris 17, 2020 Martins No comments exist

Kad agrā pavasarī un rudenī jācīnās par katru gaisa temperatūras grādu ir svarīgi izvēlēties pareizo siltumnīcu.

Izvēle par arkveida stila koka siltumnīcu ir pareizā izvēle!

Konstrukcijai ir liela loma siltuma nodrošinašināšanā. Jumta izliekums ļauj saules gaismai un siltumam vieglāk iekļūt siltumnīcā, tāpēc tā būs siltāka. Ralfhouse koka konstrukcija tiek veidota no augstspiedienā impregnētām masīvkoka detaļām, kas siltumnīcas iekšienē nodrošina labvēlīgus apstākļus visiem augiem. Koka karkass kalpo kā dabīgs siltumizolācijas materiāls, kas dienas laikā uzkrāto siltumu izstaro naktī, nodrošinot mazākas temperatūras svārstības un siltuma zudumus.

Pārklājums

Tam jābūt no polikarbonāta vai no dubultās plēves seguma. Visproduktīvākais ir polikarbonāts, bet lai taupītu siltumu tam jābūt pietiekami biezam, kā arī to jāmontē izmantojot pareizos materiālus un stiprinājumus. Laba alternatīva ir dubultais plēves pārklājums, mēs strādājam ar EVA plēvi, kas sevi pierādījusi kā vienu no labākajām. Tai ir daudz labu īpašību, viena no tām – lielāka gaismas staru caurlaidība, kas ir nozīmīga visiem augiem.

Pamati

Tos rokam pietiekami dziļi, jo pamatiem ir būtiska nozīme saules siltuma pasīvā uzkrāšanā. Pats galvenais, tiem jābūt dziļākiem par augsnes sasilšanas dziļumu. Ja izvēlaties mūsu montāžas pakalpojumu, pamati tiek iekļauti montāžas cenā.

Vietas izvēle

Izvēlei jābūt par labu tai, ko saule apspīd kā pavasarī tā rudenī – vismaz astoņas stundas dienā. Jāraugās lai saulei netraucē ēnas, jo tās rada siltumnīcas temperatūru par pāris grādiem vēsāku. Ziemeļu – dienvidu virziens būs labākais kas pasargās no vēja. Liela nozīme ir aizvējam, jo vējš dzesē jebkuru telpu pat par 5 grādi un vairāk. Labs variants ir aizsargstādījumi – dzīvžogi vai pinumi no dažādiem materiāliem.

Siltumnīcu izvēle pie Ralfhouse ir īstā izvēle!

Sazinies ar mums, mēs sniegsim vērtīgus padomus un konsultāciju, radīsim tieši Jums vispiemerotākos risinājumus 26148654

Atbildēt